y?kleniyor
Şehir ve Bölge İzleme Sistemleri

Şehir ve Bölge İzleme Sistemleri

Bu sistem, toplumsal olayların mümkün olan en kısa sürede tespitinde, olayın büyüklüğüne göre kuvvet kaydırılmasında ve yönlendirilmesinde önemli yarar sağlayan sistemlerdir.

Kontrol Merkezleri

Kullanıcı istekleri doğrultusunda geliştirilen yeni grafik ve ara yüzlü yazılım çok karmaşık kontrolün sizde kalmasını sağlar. Dijital ortamdaki haritalar üzerinde Mouse ile istenilen kamera tıklanıp kontrol edilebilir. 3 boyutlu otomatik hız ayarlı kumanda kolu ile güvenilir ve kolay kamera kontrolü sağlar.

Kavşak Yönetim Sistemi

Trafikteki bu yoğunluk ulaşım süresinin uzamasına, bunun sonucunda, fazla yakıt tüketilmesine ve artan egzoz salınımıyla çevre kirliliğine sebep olmaktadır. Bu sorunların önlenmesi veya en azından etkilerinin azaltılması amacıyla geliştirilmiş sistemlerdir.

 

Araç Plaka Tanıma Sistemleri

Otoyol trafik güvenliğinin sağlanması ve güvenlik güçlerinin çalıntı araç, kaçakçılık amacıyla kullanılan araçların takibi, trafiği etkileyen hız ve şerit ihlallerinin tespiti ile bu araçların yakalanmasına yönelik bu sistemin yaygın olarak kullanıldığı ve efektif sonuçların alındığı plaka tanımlama sistemi teknolojisini güvenlik güçleri tarafından talep edilen özelliklerde temin ederek çözümler yaratmaktadır.

Çalıntı Araç Tespiti

Güvenlik güçlerinin verdiği güncel çalıntı araçların listesinin PTS sistemi veri tabanına yüklenmesi, karayolları güzergâhlarına kurulan plaka tanıma sistemine ait kameralarla bu araçların plakalarının fotoğraflarının çekilmesi ile görüntülenen plakaların veri tabanıyla eşleştirilerek doğrulanan sonuçların gerçek zamanlı olarak güvenlik güçlerine bildirimi ve tarifi ile bildirilen araçların yakalanmasını temin eder.

 

Hizmet ve Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz